Sprzedaż ratalna w sektorze ochrony zdrowia - dlaszpitali.pl dlaszpitali.plSprzedaż ratalna w sektorze ochrony zdrowia - dlaszpitali.pl

Sprzedaż ratalna w sektorze ochrony zdrowia

opm-sprzedaz-ratalna-dla-szpitali

– Mimo wielu różnych form finansowania, takich jak pożyczka leasingowa, leasing operacyjny czy finansowy, to sprzedaż ratalna pozostaje najbardziej opłacalna dla szpitali mówi Mariusz Błoch, Prezes BFF MEDFinance S.A.Zwolnienie z podatku VAT, brak wkładu własnego, koszt finansowania wliczony w cenę sprzętu oraz prawo do własności urządzenia z chwilą podpisania umowy to argumenty, które ustawiają raty na pozycji lidera.

Ta forma wsparcia obejmuje nie tylko dostawy sprzętu medycznego, ale jest również wykorzystywana przy realizacji kompleksowych projektów inwestycyjnych, prac budowlanych i adaptacyjnych, modernizacji infrastruktury czy podczas zakupów sprzętu komputerowego, oprogramowania oraz wyposażenia biurowego.

Czytaj także: Optymalizacja kosztów eksploatacji aparatury medycznej i infrastruktury technicznej: koszty serwisu, zakup części, oprogramowanie